Finansowanie Elektrowni Słonecznej

Dla wszystkich, którzy chcą rozłożyć finansowanie swojej inwestycji w instalację fotowoltaiczną w czasie, mamy dedykowaną ofertę kredytową. Nasza firma, dzięki współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi może zaproponować swoim klientom kredyt na preferencyjnych warunkach z ratami rozłożonymi na okres do 10 lat również bez wpłaty własnej z maksymalną kwotą aż do 80 000 zł! Z tej oferty mogą skorzystać zarówno gospodarstwa domowe, rolnicze oraz przedsiębiorstwa. Dodatkowo oferujemy dogodny leasing operacyjny.

Kredyt na instalację fotowoltaiczną to niskie oprocentowanie

Fotowoltaika dla deweloperów od Ferro Wings

Oferowany przez nas kredyt jest oprocentowany jedynie na RRSO 5,85%, a rata w większości przypadków  jest bliska kwocie, jaką nasi klienci płacili dotychczas za rachunki za prąd swoim zakładom energetycznym. Nasi konsultanci z chęcią pomogą w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. 

Dlatego wielu naszych klientów decyduje się na ten krok. Przyczyna jest prosta zamiana rachunku za prąd, na jedną niską ratę kredytu za własną elektrownię słoneczną!  Poziom zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejszy niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat! 

Dodatkowo istnieje opcja nadpłaty kredyty skracając jego okres. Po szybszym spłacie kredytu bank zwraca proporcjonalnie odsetki, dzięki czemu finansowanie poprzez kredyt staje się jeszcze tańsze.

Przykłady rat za instalacje fotowoltaiczną w Ferro Wings

Panele fotowoltaiczne lubuskie

Współpracujące instytucje finansowe z Ferro Wings w zakresie fotowoltaiki

INFOLINIA: 530 000 102