Panele fotowoltaiczne Selfa

selfa-logo-740x480.png

Firma Selfa może poszczycić się osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. Swoją produkcję Selfa rozpoczęła od grzejników elektrycznych. Rok 2004 to rozpoczęcie działalności w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii, natomiast rok 2012 uruchomiona została nowoczesna oraz w pełni zautomatyzowana linia technologiczna do produkcji wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych. Poza modułami fotowoltaicznymi Selfa jest również producent falowników dla fotowoltaicznych. Dzięki czemu jest możliwość zainstalowania kompletnego zestawu fotowoltaicznego marki Selfa objętego rzetelną gwarancją polskiego producenta.

Strona producenta

Panele fotowoltaiczne Selfa wysoka efektywność i szerokie spectrum mocy

Panele fotowoltaiczne polskiej firmy Sefla, to moduły monokrystaliczne klasy premium. Posiadają najwyższą wydajność dzięki połączeniu technologii half-cut oraz ogniw PERC, przy zachowaniu najwyższych parametrów wytrzymałości mechanicznej aż do 6000 hPa. Panele PV firmy Selfa testowane są również na oddziaływanie mgły solnej i amoniaku. Moduły fotowoltaiczne szczecińskiej firmy produkowane są wyłącznie w dodatniej tolerancji mocy i posiadają w standardzie 30-letnią na liniowy uzysk moc oraz 15-letnią gwarancję producenta na konstrukcję panelu. Zakres mocy paneli to od 390 Wp do 410 Wp.

Panele fotowoltaiczne Selfa w ofercie Ferro Wings

Poniżej prezentujemy panele fotowoltaiczne dostępne w naszej ofercie. Posiadamy zarówno modele standardowe z czarną ramą, jak i typu Full Black. Moc oferowanych paneli jest do 410 Wp. Skuteczność paneli fotowoltaicznych Selfy przekracza nawet 21%, co jest rzadkością na rynku. Panele fotowoltaiczne ze Szczecina mogą pochwalić się również bardzo wysokim poziomem wytrzymałości. Świetnym uzupełnieniem całego zestawu fotowoltaicznego będzie z pewności także wybór falownika marki Selfa.