Pompy ciepła Atlantic

Pompa ciepła Atlantic - doświadczona marka gwarancją jakości

Pompy ciepła Atlantic to produkt stworzony w przedsiębiorstwie, które zostało założone w 1968 roku. Atlantic Groupe specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, nieustannie dostosowując profil działalności do potrzeb Klientów. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wiodącą pozycją na rynku europejskim w obszarze  systemach ogrzewania wykorzystujących energię elektryczną. Oferta firmy Atlantic to pompy ciepła, grzejniki elektryczne, pompy ciepła do CWU. Wysokiej jakości produkty francuskiej firmy doskonale zapewniają komfort cieplny w budynkach nowych, jak i modernizowanych. 

Dobór pompy ciepła Atlantic

pompa-ciepła-lubuskie.jpg

Dobór pompy ciepła Atlantic zależy od parametrów termicznych i użytkowych danego budynku.. Podstawowym parametrem jest rodzaj materiału użyty do budowy danego budynku. Ważna jest także powierzchnia – zabudowy i ta, która będzie ogrzewana. Warto zwrócić uwagę na aspekty takie jak ocieplenie ścian, ilość pięter, grubość ścian wewnętrznych i izolacji, posiadanie balkonu i inne kwestie związane z samym budynkiem. Pozostałe czynniki wpływające na dobór pompy ciepła Atlantic to oczekiwana temperatura, jaka będzie utrzymywana w domu, rodzaj wentylacji, sposób ogrzewania wody, informacje o źródle ciepła, zużycie w sezonie grzewczym oraz szacunkowy koszt ogrzewania. Po uwzględnieniu tych cech, można dobrać odpowiednią do potrzeb gospodarstwa moc pompy ciepła Atlantic, która okaże się jak najskuteczniejszą opcją. Dobrą sugestią jest skorzystanie z kalkulatora doboru pompy ciepła Atlantic.

Dlaczego warto zaufać uznanemu producentowi?

Pompy ciepła Atlantic to jeden układ, który odpowiada za ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Sprawdzony producent to także gwarancja maksymalnej wydajności, również przy skrajnych temperaturach panujących na zewnątrz, ekologiczności i możliwość odpowiedniego dostosowania do wymagań użytkownika. Co więcej, instalacja pompy ciepła Atlantic to skuteczny sposób na zaoszczędzenie cennej powierzchni mieszkalnej, a praca pompy jest cicha, dzięki czemu dla użytkownika staje się niezwykle komfortowa. Decydując się na skorzystanie z produktu cenionego w branży producenta, możesz zyskać pewność, co do jakości działania pompy ciepła Atlantic.