Centrum szkoleniowe

Ferro-Wings-Centrum-szkoleniowe-1024x576.jpg

Cykliczne szkolenia dla ekip montażowych z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz BHP.

Centrum Szkoleniowe FerroWings przeznaczone jest do podnoszenia kompetencji zarówno przez naszych instalatorów, jak i podmioty współpracujące z naszą firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych, ogrzewania i klimatyzacji. Szkolenia są prowadzone przez Audytora z Ferro Wings oraz przez zewnętrznych Audytorów Energetycznych oraz inżynierów instalacji sanitarnych z ramienia producentów pomp ciepła, którzy współpracują z naszą firmą.

Panel dekarski

W Centrum Szkoleniowym FerroWings uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji panel dekarski, na którym są zainstalowane systemy montażowe przeznaczone do zamontowania instalacji fotowoltaicznych na różnego typu pokryciach dachowych:

  • dachówka ceramiczna (także karpiówka)

  • blachodachówka i blacha trapezowa (także płyta obornicka)

  • dachy płaskie

Interaktywny panel elektryczny

W naszym Centrum Szkoleniowym Ferro Wings dysponujemy interaktywnym panelem elektrycznym, który prezentuje działanie systemu fotowoltaicznego. Dzięki zastosowaniu natablicowego transformatora oraz mostka prostowniczego Gretza możliwe jest wymuszenia napięcia stałego, takiego samego, jakie schodzi z paneli fotowoltaicznych. Panel zawiera również standardową wersję stringową oraz wersję na optymalizatorach mocy SolarEdge. Prezentuje także montaż uziemienia do instalacji fotowoltaicznej. Jest wyposażony w takie elementy jak:

  • zabezpieczenie strony DC

  • zabezpieczenie strony AC

  • inwerter jednofazowy oraz trzyfazowy

  • system przeciwpożarowy

Zamów rozmowę z konsultantem

Konsultant Ferro Wings odpowie na wszelkie pytania

Podaj swój numer telefonu, zamów rozmowę i dowiedz się wszystkiego.

Konsultant skontaktuje się z Tobą w dniu roboczym w godzinach 10-15

* dane wymagane