Gruntowe pompy ciepła Euros Energy

Polski producent gruntowych pomp ciepła w ofercie Ferro Wings

W naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie wysokiej jakości zarówno w obszarze fotowoltaiki, jak i pomp ciepła. Stawiając na współpracę z firmą Euros Energy niebagatelnym argumentem było posiadanie nie tylko zakładu produkcyjnego w Polsce, ale również bogatego zaplecza badawczo-rozwojowego, co przekłada się na 12 własnych patentów. Dynamiczny rozwój technologiczny owocuje powstawaniem nowatorskich ekologicznych i ekonomicznych urządzeń grzewczych. Gruntowe pompy ciepła Euros Energy są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw prywatnych. 

Dostępne rodzaje gruntowych pomp ciepła

Pełen zakres mocowy pomp ciepła dostępny w Ferro Wings gwarantuje optymalny dobór urządzenia grzewczego do danego budynku. Podstawowy zakres mocy produktów Euros Energy GEO to od 11 kW do 18 kW, zarówno z funkcją grzania, jak i grzania i chłodzenia. Dla większych obiektów dostępne są modele Euros Energy GEO PRO o zwiększonych mocach grzewczych od 24 kW aż do 52 kW. Dodatkowo należy wspomnieć o modułowości rozwiązania, dzięki czemu istnieje możliwość kompozycji urządzeń dla budynków o potrzebach grzewczych przewyższających nominalną moc pojedynczej gruntowej pompy ciepła.

Pompa ciepła Euros Energy GEO

Pompy ciepła Euros Energy od Ferro Wings.jpg

Euros Energy GEO to jednosprężarkowa, rewersyjna pompa ciepła do małych obiektów np. domów jednorodzinnych czy obiektów usługowych o mocy grzewczej od 11 do 18 kW. Urządzenie cechuje bardzo wysoka sprawność, małe gabaryty, cicha i bezpieczna praca oraz elastyczny system sterowania. Wszystko to przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne urządzenia.

Poniżej krótka specyfikacja modelów GEO gruntowych pomp ciepła typu glikol-woda:

  • Moc urządzenia od 8kW do 16kW
  • Sprawność grzewcza COP 5
  • Klasa energetyczna A+++
  • Głośność 42dB

Poniżej lista dostępnych gruntowych pomp ciepła w ofercie Ferro Wings:

Pompa ciepła Euros Energy GEO Pro

Pompa ciepła Euros Geo Pro.png

Euros Energy GEO Pro to również jednosprężarkowa, rewersyjna pompa ciepła, natomiast jej moc grzewcza zaczyna się od dużo wyższego pułapu tzn. od 28 kW, a największe jednostki posiadają moc aż do 54 kW. Model GEO Pro został także specjalnie zaprojektowany do łączenia w kaskady o mocy całkowitej do 1400 kW. 

Poniżej krótka specyfikacja modelów GEO Pro gruntowych pomp ciepła typu glikol-woda:

  • Moc urządzenia od 28kW do 54kW
  • Sprawność grzewcza COP 5
  • Klasa energetyczna A+++
  • Głośność 54dB
Zobacz więcej