Partnerzy Ferro Wings

Na tej podstronie znajdą Państwo firmy współpracujące z Ferro Wings spoza sektora instalacji fotowoltaicznych, natomiast które swoją działalnością są powiązane z Odnawialnymi Źródłami Energii. Nawiązujemy współpracę przede wszystkim z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami, które oferują swoim klientom sprzęt wysokiej klasy. Szczególnie mogą Państwa zainteresować dostawcy: pomp ciepła, grzejników i mat elektrycznych, piecy indukcyjnych oraz ogrzewania budynku za pomocą podczerwieni.

peimar-logo.png

Peimar jest uznaną marką modułów fotowoltaicznych w wielu krajach europejskich, USA, Ameryce Łacińskiej, Afryce Południowej i Australii. Monokrystaliczne panele słoneczne Peimar tworzone przy użyciu kombinacji innowacyjnych procesów produkcyjnych i zaawansowanych technik inżynieryjnych, zapewniają klientom maksymalną jakość i bardzo wysoką wydajność.

STRONA PRODUCENTA
redwell-logo.png

Redwell Manufaktur GmbH jest austriackim przedsiębiorstwem, które od 17 lat produkuje najwyższej jakości urządzenia grzewcze na podczerwień. Ogrzewanie podczerwienią Redwell daje efekt podobny do przyjemnego działania promieni słonecznych.

STRONA PRODUCENTA
carport-solar-logo.png

Carport.Solar to polski producent drewnianych wiat samochodowych zintergrowanych z systemami fotowoltaicznymi. Dedykowane panele fotowoltaiczne dla tych konstrukcji są w części przeźroczyste, a ich konstrukcja umożliwia budowę szczelnego pokrycia dachowego.