Panele fotowoltaiczne Peimar

Dla naszych klientów wykonujemy instalacje wyłącznie w oparciu o sprawdzone panele fotowoltaiczne. Stawiamy na panele monokrystaliczne, które posiadają 30-letnią gwarancję na uzysk energii oraz 20-letnią gwarancję na konstrukcję panelu w oparciu o długoletnie doświadczenia producenta, a nie tylko wyliczenia laboratoryjne. Tak długa żywotność w połączeniu z wysoką sprawnością oraz solidną konstrukcją daje nam bezobsługową pracę elektrowni słonecznej na bardzo długie lata. Zastosowanie wysokiej klasy paneli słonecznych, to również pewność, że założenia przyjęte na etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej pokryją się z jej realnymi efektami pracy.

Marka Peimar to sprawdzone panele rynku USA, Australii oraz Europy Zachodniej

Peimar jest uznaną marką modułów fotowoltaicznych w wielu krajach europejskich, USA, Ameryce Łacińskiej, Afryce Południowej i  Australii. Monokrystaliczne panele słoneczne Peimar tworzone przy użyciu kombinacji innowacyjnych procesów produkcyjnych i zaawansowanych technik inżynieryjnych, zapewniają klientom maksymalną jakość i bardzo wysoką wydajność. Pozwala to na zastosowanie mniejszej liczby paneli do generowania większej ilości energii. Idealnie sprawdzają się, gdy przestrzeń jest ograniczona lub warunki środowiskowe są trudne. Nowoczesny design, zastosowanie współgrających czarnych komórek i ramek oraz bardzo długa żywotność sprawiają, że panel monokrystaliczny naszej firmy to dobry wybór.

Dzięki podjętej bezpośredniej współpracy z Peimar Industries SRL i osiągnięciu statusu certyfikowanego partnera jesteśmy w stanie dla naszych klientów zaproponować bardzo konkurencyjne ceny paneli fotowoltaicznych, które są w światowej czołówce.

Rodzaje paneli monokrystalicznych marki Peimar w ofercie Ferro Wings

Posiadamy własny magazyn i w sposób ciągły monitorujemy stany magazynowe. Dzięki temu dostępność komponentów instalacji fotowoltaicznych w naszej firmie jest na wysokim poziomie. Na szczególną uwagę zasługują moduły wykonane w technologii Full Black, które – wraz z odpowiednio dobraną konstrukcją montażową – mogą stanowić ozdobę każdego domu.