Panele fotowoltaiczne w ofercie Ferro Wings

Coraz częściej na dachach budynków wokół nas możemy dostrzec panele fotowoltaiczne. Na taką sytuację ma wpływ kilka czynników: coraz większa świadomość opłacalności takiej instalacji, wzrost odpowiedzialności za otaczające nas środowisko oraz wsparcie rządowe w postaci dotacji „Mój Prąd” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Nie należy również zapominać o stale rosnących kosztach energii elektrycznej dostarczanej przez zakłady energetyczne w Polsce. Własna instalacja fotowoltaiczna to gwarancja redukcji obciążeń finansowych za prąd na długie lata!

Co wpływa na jakość paneli fotowoltaicznych?

Fotowoltaika Lubuskie

Na wstępie chcemy przedstawić podstawową zasadę: panel fotowoltaiczny jest tak dobry, jak długą posiada gwarancję na swoje działanie i konstrukcję. Kolejną istotną cechą jest oczywiście moc panelu mierzona w jednostce Wp oraz jego efektywność. Jeżeli mówimy o efektywności to starajmy się szukać tych paneli, które mają ten współczynnik na poziomie ponad 19%. Następnymi cechami na które należy zwrócić uwagę jest technologia wytworzenia panelu – standardem jest PERC – oraz zastosowane urządzenia zapobiegające zbyt dużemu napięciu elektrycznej w panelu. Tutaj mówimy o diodach bypass. Kolejna rzecz, to oczywiście tolerancja produkcji mocy. Natomiast należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest również falownik.

Naszym klientom oferujemy panele fotowoltaiczne głównie firm europejskich z uwagi na wyższy poziom gwarancji i niezawodności oraz lepszy kontakt z producentem w potencjalnych sytuacjach serwisowych i reklamacyjnych.

Panele fotowoltaiczne marki Regitec

Regitec panele fotowoltaiczne od Ferro Wings

Regitec Solar to belgijska firma działająca w sektorze fotowoltaiki już przeszło 11 lat. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska każdego dnia kontroluje procesy produkcyjne paneli fotowoltaicznych, co przekłada się na bardzo wysoką jakość i trwałość produktów marki Regitec. Linia produkcyjna jest w pełni zautomatyzowana, co również ma niebagatelny wpływ na jakość panelu fotowoltaicznego. Jako oficjalny dystrybutor Regitec w Polsce możemy dla naszych klientów i kontrahentów zaproponować bardzo konkurencyjne ceny belgijskich paneli Regitec. Istotną cechą tych paneli są również chipy RFID oraz aż 25 letnia gwarancja na konstrukcję panelu fotowoltaicznego!

W naszej ofercie są zarówno panele standardowe typu Half-Cut, jak panele połówkowe wykonane w technologii Full Black.

Panele fotowoltaiczne marki Selfa

Selfa to firma z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. W 2004 roku rozpoczęto działalności w sektorze odnawialnych źródeł energii, a w 2012 roku została uruchomiona nowoczesna, w pełni zautomatyzowana linię technologiczna przeznaczona do produkcji modułów fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne marki Selfa to wysoka jakość potwierdzona licznymi certyfikatami oraz rzetelna gwarancja polskiej firmy.

W naszej ofercie są zarówno panele standardowe typu Half-Cut, jak i Full Black.

Panele fotowoltaiczne marki SunLink

Firma SunLink PV, założona została w 2004 r. na Tajwanie. Przez kilkanaście lat działalności w branży produkcji paneli fotowoltaicznych stała się wiodącą firmą na arenie międzynarodowej. SunLink PV, specjalizuje  się w produkcji wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych w technologii monokrystalicznej. Podczas swojej działalności SunLink zapracował na silną reputację jako producent wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych. Potwierdzeniem tej jakości jest 25-letnia gwarancja na konstrukcję panelu i 30-letnia gwarancja na liniową produkcję energii elektrycznej.

W ofercie Ferro Wings znajdą Państwo panele Half-Cut, standardowe z czarną ramą oraz typu Full-Black. Dostępny zakres mocy modułów fotowoltaicznej jest od 380 Wp aż do 455 Wp.

 

Panele fotowoltaiczne marki Peimar

Panele fotowoltaiczne Zielona Góra

Panele fotowoltaiczne marki Peimar  to kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku USA, Australii i Europy Zachodniej. Oferowane panele przez Ferro Wings od włoskiego producenta posiadają aż 30 lat gwarancji na produkcję liniową energii elektrycznej oraz 20 lat gwarancji na konstrukcję samego panelu fotowoltaicznego! Dostępne są zarówno modele monokrystaliczne Full Black, jak i standardowe z czarnymi ramami oraz wykonane w technologii Half Cut. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Peimar Industries SRL, dzięki czemu możemy oferować  panele w konkurencyjnych cenach dla naszych klientów i kontrahentów.

Panele fotowoltaiczne marki Bruk Bet

Bruk Bet to firma obecna na polskim rynku od przeszło 36 lat. Natomiast w sektorze odnawialnych źródłem energii Bruk Bet może pochwalić się około 10 letnim doświadczeniem. Firma posiada nowoczesny park maszynowy zlokalizowany w Tarnowie. Zaletą produkowanych przez Bruk Bet paneli fotowoltaicznych jest bardzo wysoka jakość. Panele są poddawane bardzo wymagającym testom wydajnościowym, dzięki czemu mamy gwarancję niezawodnej pracy przez długie lata. Gwarancja na uzysk energii elektrycznej to aż 25 lat, natomiast gwarancja na konstrukcję panelu to aż 20 lat – specjalnie dla Ferro Wings!

Pozostałe panele fotowoltaiczne marek QCells, Longi i Risen Energy

Instalacja fotowoltaiczna Zielona Góra

Dysponujemy również gamą paneli fotowoltaicznych marek QCells, Risen Energy oraz Longi Solar zarówno w technologii half-cut, jak i full black oraz o podwyższonej sprawności. Dzięki tak szerokiej gamie paneli fotowoltaicznych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom, nawet najbardziej złożonych projektów instalacji fotowoltaicznych. Gwarancja na panele zaczyna się od 12 lat na produkt do 25 lat na produkcję liniową energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne to ekologiczne źródło energii dla domu

Bez wątpienia panele fotowoltaiczne dostępne w naszej ofercie to rozwiązanie energetyczne stworzone z myślą o nowoczesnym domu. Ekologia i ekonomiczność idą ze sobą w parze, umożliwiając Ci świadome podejście do korzyści wynikających z naturalnych zasobów. Jednocześnie, warto wspomnieć, że proponowane przez nas panele fotowoltaiczne objęte są wieloletnią gwarancją, która odpowiada za ich skuteczność. W większości przypadków inwestycja zwraca się po dziesięciu latach, jednak ulga termomodernizacyjna i program „Mój Prąd” mogą skrócić ten czas do siedmiu lat. 

Od czego zależy czas zwrotu z inwestycji w panele fotowoltaiczne?

W głównej mierze czas zwrotu z inwestycji w panele fotowoltaiczne zależy od rozmiarów instalacji. Ta z kolei zostaje dopasowana do zapotrzebowania każdego klienta. W trakcie projektowania uwzględniany jest pewien zapas energii na wypadek, gdyby zużycie zwiększyło się z czasem. Jak najbardziej, możesz w każdej chwili poszerzyć elektrownię fotowoltaiczną o kolejne panele, które zwiększą jej wydajność. 

Oferta paneli fotowoltaicznych odpowiednia dla Twojego biznesu

W naszej ofercie znajdziesz również instalację paneli fotowoltaicznych dla firm. Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, nasi specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz przygotują kilka opcji finansowania inwestycji, które będą dla Ciebie jak najkorzystniejsze. Z naszą pomocą przejście na energię słoneczną przetwarzaną przez panele fotowoltaiczne będzie dla Ciebie wyjątkowo komfortowe. 

Panele fotowoltaiczne to dogodne rozwiązanie dla gospodarstwa rolnego

Panele fotowoltaiczne to niezwykle opłacalne rozwiązanie dla rolnictwa. To dlatego, że rozliczając się z podatku rolnego, masz prawo odliczyć 25% wartości instalacji. Jednocześnie, panele fotowoltaiczne są ekonomicznym źródłem energii, ze względu na to, że nie będą dotyczyły Cię zmiany cen prądu. Elektrownię fotowoltaiczną zamontujemy we właściwej lokalizacji – na budynku gospodarczym lub gruncie. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych specjalistów, przygotowanie instalacji odpowiedniej do Twoich potrzeb może nastąpić już w jeden dzień.
 
Zobacz również:

Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych

Nasi specjaliści odznaczają się pełnym profesjonalizmu podejściem do każdego klienta. Dzięki ich doświadczeniu, panele fotowoltaiczne, z których będziesz korzystać, zostaną odpowiednio dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo pomożemy Ci w przygotowaniu niezbędnych kroków formalnych, które przybliżą Cię do czerpania korzyści z własnej elektrowni fotowoltaicznej. Jedną z czynności jest wsparcie przy składaniu wniosku o dotację w programie „Mój Prąd”. Dzięki naszym radom, przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych będzie dla Ciebie znacznie prostsze i bardziej komfortowe, co wpływa także na jakość oferowanych przez nas usług. Każda propozycja zostaje przygotowana tak, by klient mógł wynieść jak najwięcej korzyści – zarówno ekonomicznych, jak i energetycznych.

Zobacz również:

INFOLINIA: 530 000 102