Falowniki Peimar

Falowniki Peimar rozwiązania dla fotowoltaiki z Włoch

Peimar to firma z branży fotowoltaiki mająca swoją siedzibę we Włoszech. Specjalizuje się w panelach fotowoltaicznych oraz falownikach i magazynach energii. W swojej fabryce we Włoszech produkty powstają od etapu projektowania, poprzez produkcje aż po testy jakościowe. Dzięki stałemu naciskowi na badania i rozwój, Peimar może zaoferować swoim klientom nie tylko produkty o najwyższej jakości, ale również cechujące się innowacyjnym i unikalnym rozwiązaniom.  

Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska zapewnia ciągły rozwój paneli fotowoltaicznych oraz falowników. Specjalny dobór materiałów, produkcja paneli i falowników oraz pakowanie: każda faza procesu technologicznego jest prowadzona w zakładzie produkcyjnym w Brescii. Zakład produkcyjny w Brescii charakteryzuje się wysokim poziomem automatyzacji i dokładną kontrolą jakości, pozwalającymi na osiągnięcie wysokich standardów w zakresie efektywności i trwałości.

Rodzaje falowników Peimar w ofercie Ferro Wings

Jako certyfikowany dystrybutor produktów Peimar w Polsce możemy zaoferować szeroki asortyment falowników zarówno jedno, jak i trójfazowych. Zapewniając tym samym pokrycie mocy dla instalacji od 1kW do aż 60 kW i więcej. Falowniki Peimar doskonale sprawdzają się w instalacjach domowych oraz komercyjnych, a ich bardzo dobra relacja ceny do jakości sprawia, że są trafnym wyborem. 
 
Dodatkowym opcją w ofercie falowników Peimar jest możliwość zastosowania optymalizatorów mocy dedykowanych dla tych inwerterów. W ofercie są również dostępne falowniki hybrydowe oraz magazyny energii dla fotowoltaiki.

Zobacz krótkie video falowników Peimar

Monitoring pracy instalacji fotowoltaicznej z falownikami Peimar

INFOLINIA: 530 000 102