Turbiny wiatrowe

verti-logo-740x480.png

Turbiny Verti zostały opracowane przez polskich inżynierów w współpracy z wiodącymi jednostkami badawczymi w Polsce. Produkcja zlokalizowana w Zielonej Górze wykorzystuje nowoczesny park maszynowy, co przekłada się na wysoką jakość wykonania. Oferowane turbiny są opatentowanymi autorskimi rozwiązaniami o solidnej konstrukcji w pełni odpornej na warunki środowiskowe.

Strona producenta

Unikalna konstrukcja i wysoka wydajność turbin wiatrowych Verti

Turbiny wiatrowe Verti o pionowej osi obrotu, to efekt połączenia
najnowszych technologii z innowacyjną konstrukcją skrzydeł. Dzięki temu
nasze turbiny pracują efektywnie nawet przy mniejszych prędkościach wiatru. Istotną przewagą turbin pionowych jest kwestia produkcji energii elektrycznej niezależnie od kierunku wiatru. Turbiny są wyposażone w podwójne mechanizmy bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy turbin wiatrowych Verti

  • Dostępne moce turbin: 6kW, 8kW, 10kW, 20kW

  • Prędkość startowa 1,5 m/s

  • Materiał wykonania łopat: aluminium

  • Temperatura pracy turbiny: - 40°C ÷ + 70°C

  • Poziom hałasu: 38 – 43 dB

Zastosowanie turbin wiatrowych Verti

turbiny zastosowanie.jpg

Turbiny wiatrowe doskonale sprawdzają się dla zastosowań komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Mogą zostać zamontowane na dachach obiektów przemysłowych, magazynowych lub na budynkach biurowych i wielorodzinnych oraz szpitalach. Istnieje również możliwość posadowienia turbiny na gruncie z wykorzystaniem specjalnie opracowanego masztu. W naszej ofercie jest również stworzenie mixu energetycznego łączącego fotowoltaikę z turbinami wiatrowymi Verti.

Dobierz turbinę wiatrową do swoich potrzeb!

Chętnie pomożemy!

* dane wymagane