Systemy montażowe CORAB

Firma Corab – lider wśród producentów fotowoltaiki. Misja i strategia Corab to jakość i bezpieczeństwo

Firma Corab to producent i dystrybutor renomowanych produktów z 30-letnim doświadczeniem – głównie w zakresie pracy ze stalą i aluminium. Są to tworzywa niezmiernie ważne w procesie fotowoltaiki, więc dają Corab dużą przewagę nad konkurentami branżowymi. Firma Corab posiada szeroki zakres asortymentowy w kategorii fotowoltaika i stale go poszerza oraz rozwija technologicznie. Corab to doświadczenie, ale i własne badania, nowoczesny park maszynowy, wysoko zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne.

Corab fotowoltaika – jaki asortyment oferuje?

Firma Corab to nie tylko panele fotowoltaiczne, ale cały, niezbędny osprzęt. Corab -sklep oferuje bogaty asortyment, dostosowany do potrzeb indywidualnych i komercyjnych.  Wśród oferty możemy wyróżnić następujące główne kategorie:

  • moduły fotowoltaiczne;
  • inwertery;
  • baterie;
  • ładowarki pv;
  • optymalizatory mocy;
  • łączniki;
  • rozdzielnice;
  • kable solarne;
  • zabezpieczenia i inne.

Corab – duże inwestycje w farmy fotowoltaiczne

Fima Corab specjalizuje się także w bardzo rozległych inwestycjach, na dużą, makro skalę. Z produktami Corab powstają wielkopowierzchniowe farmy fotowoltaiczne, najtrudniejsze z inwestycji. Corab to kompleksowa obsługa całego procesu fotowoltaicznego od doradztwa, przez projektowanie, dostawę, pomoc w dokumentacji i dofinansowaniach, aż po obsługę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Czym jest tzw. technologia Magnelis stosowana przez Corab w fotowoltaice?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na systemy Corab w budowie instalacji fotowoltaicznych to technologia Magnelis jest ważnym czynnikiem przemawiającym na korzyć wyboru.

Magnelis – oferowany przez Corab w swoich produktach – to innowacyjna powłoka metaliczna, ze specjalnym składem chemicznym, która gwarantuje ochronę nawet w najsurowszych warunkach atmosferycznych. Dzięki Magnelis odporność na korozję elementów instalacji fotowoltaicznych wzrasta diametralnie.

Pozostałe innowacje fotowoltaiki w ramach systemów Corab?

Corab to także m.in. bezklemowy montaż paneli fotowoltaicznych – zwany Corab Slide-in, który skraca czas ich zakładania o co najmniej połowę czasu.  Czynności montażowe w ramach Corab zostały odpowiednio zracjonalizowane, tak aby zyskać realne oszczędności. Corab to np.: montaż paneli i ich uziemienie wykonane w ramach jednej czynności.

INFOLINIA: 530 000 102