Pompy ciepła Vaillant 7kW

Wydajne źródło ciepła- pompa ciepła Vaillant 7 kW

Pompy ciepła Vaillant o nominalnej mocy grzewczej 7 kW są jednym z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych sposobów ogrzewania. W odróżnieniu od konwencjonalnych metod ogrzewania, pompy ciepła Vaillant 7 kW nie wymagają stałej kontroli procesu grzewczego, jak ma to miejsce w przypadku spalania paliw kopalnych, na przykład węgla. Wysoka wydajność ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła Vaillant o mocy 7 kW to nie jedyna korzyść wynikająca z zastosowania tego sposobu ogrzewania. Niska emisyjność to powód, dla którego wiele osób decyduje się ogrzewanie swoich domów z użyciem pomp ciepła. Zobacz również:
– Pompy ciepła Vaillant
– Pompy ciepła

Gruntowe, wodne i wodno-powietrzne pompy ciepła Vaillant 7 kW

Pompy ciepła Vaillant o mocy 7 kW dostępne są w wielu wariantach w zależności od tego, jakie posiadamy możliwości wykorzystania źródeł odnawialnej energii, z których pompa będzie generować ciepło. Największym uznaniem cieszą się pompy powietrzne i powietrzno-wodne ze względu na cenę i wysoką efektywność, a także możliwość instalacji w wielu warunkach. Ciepło pochodzące z gruntów to znany od wielu lat sposób pozyskiwania energii cieplnej. Energia geotermalna wykorzystywana jest w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce. Na mniejszą skalę taki sposób pozyskiwania ciepła można wykorzystać w przydomowych instalacjach. Wraz ze wzrostem głębokości gruntu rośnie temperatura Ziemi, zatem jest to źródło stałego ciepła, niezależnego od warunków pogodowych i klimatycznych. Pompy ciepła Vaillant 7 kW są zaadaptowane do  uzyskiwania energii cieplnej z gruntu, a także z wody. Woda jako dobry nośnik ciepła również nadaje się do wykorzystania przy ogrzewaniu domu. Takie instalacje najczęściej wykorzystuje się, gdy w pobliżu znajdują się zbiorniki wodne, na których dnie można umieścić instalację. Pompy ciepła Vaillant 7 kW charakteryzują się wysoką klasą energetyczną, co dodatkowo przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej. Zobacz również:
Panele fotowoltaiczne
Farmy fotowoltaiczne

Vaillant pompy ciepła

Wygodne i intuicyjne sterowanie pompami ciepła Vaillant 7 kW

Aplikacje mobilne dostosowane do wielu pomp ciepła Vaillant 7 kW pozwalają na wygodne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca w domu, a także poza nim. W czasie naszej nieobecności możemy w prosty sposób zmniejszyć temperaturę pomieszczeń i tym samym ograniczyć zużycie energii, a w czasie dłuższej nieobecności przygotować dom i go nagrzać.

Pompy ciepła Vaillant 7 kW w ofercie renomowanej niemieckiej marki

Pompy ciepła Vaillant 7 kW to jeden z wielu produktów oferowanych przez niemiecką markę Vaillant, która zyskała uznanie także w Polsce. Pompy ciepła Vaillant 7 kW wpisują się w trend ekologicznych rozwiązań w domostwach, a także w aktualną politykę energetyczną ze względu na brak emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Pompy ciepła Vaillant 7 kW tworzone są w zgodzie z normami europejskimi, w tym EN 14511, EN 16147 i EN 12102. Wysokie standardy produkcji pomp ciepła Vaillant zostały dostrzeżone przez niezależne laboratoria akredytowane, dzięki czemu pompy ciepła Vaillant, w tym także pompy ciepła Vaillant 7 kW posiadają Europejski Certyfikat Jakości Dla Pomp Ciepła (European Quality Label for Heat Pumps). Zobacz również:
Falownik do fotowoltaiki – inwerter solarny
– Pompy ciepła SPLIT czy MONOBLOK?
– Zbiornik buforowy do pompy ciepła – co warto wiedzieć?

INFOLINIA: 530 000 102