Partnerzy FerroWings

Na tej podstronie znajdą Państwo firmy współpracujące z FerroWings spoza sektora instalacji fotowoltaicznych, natomiast które swoją działalnością są powiązane z Odnawialnymi Źródłami Energii. Nawiązujemy współpracę przede wszystkim z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami, które oferują swoim klientom sprzęt wysokiej klasy. Szczególnie mogą Państwa zainteresować dostawcy: pomp ciepła, grzejników i mat elektrycznych, piecy indukcyjnych oraz ogrzewania budynku za pomocą podczerwieni.

Poniżej lista firm współpracujących z FerroWings

Redwell Manufaktur GmbH jest austriackim przedsiębiorstwem, które od 17 lat produkuje najwyższej jakości urządzenia grzewcze na podczerwień. Ogrzewanie podczerwienią Redwell daje efekt podobny do przyjemnego działania promieni słonecznych. Więcej informacji oraz kontakt do partnera kliknij tutaj!

Carport.Solar to polski producent drewnianych wiat samochodowych zintergrowanych z systemami fotowoltaicznymi. Dedykowane panele fotowoltaiczne dla tych konstrukcji są w części przeźroczyste, a ich konstrukcja umożliwia budowę szczelnego pokrycia dachowego. Więcej informacji kliknij tutaj!

INFOLINIA: 530 000 102