Firma Ferro Wings

W Ferro Wings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz”. Na naszą ofertę składają się starannie wyselekcjonowane  panele fotowoltaiczne, falowniki, osprzęt, komponenty mocowania, projektowanie oraz wykonanie kompletnej instalacji fotowoltaicznej.  Posiadamy własne, solidne ekipy instalatorskie o wysokich kompetencjach, dzięki czemu montaż odbywa się profesjonalnie i terminowo.

Jako uzupełnienie oferty w obszarze odnawialnych źródeł energii wdrożyliśmy również szeroki wachlarz pomp ciepła zarówno gruntowych, jak i powietrznych. Montaż pomp ciepła przez Ferro Wings to kompleksowa oferta wraz z serwisem eksploatacyjnym. Naszym bardzo dużym atutem jest również wykonywanie odwiertów głębionych, dedykowanych pod gruntowe pompy ciepła.

Ferro Wings to siła doświadczenia i wiedzy

Nasze doświadczenie sięga 2016 roku i prac przy farmach fotowoltaicznych. Zaangażowani byliśmy od fazy projektowej po etap wykonawczy. Kontynuując działalność w sektorze elektrowni słonecznych powyżej 1 MW, w 2017 roku podjęliśmy decyzję o wejściu w sektor mikroinstalacji fotowoltaicznych. Na początku realizując zlecenia w formie podwykonawcy, a obecnie na obszarze woj. Lubuskiego, Zachodniopomorskiego oraz Wielkopolskiego z sukcesami realizujemy projekty fotowoltaiczne pod własną marką Ferro Wings.

Oferujemy również kompleksowe wsparcie w zakresie innowacyjnych systemów ogrzewania w połączeniu z fotowoltaiką. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z sektora pomp ciepła oraz ogrzewania podczerwienią. Wykonujemy kompleskowe prace montażowe i serwisowe.

Fotowoltaika Lubuskie

Potencjał logistyczny Ferro Wings

Posiadamy własne zaplecze biurowo-magazynowe zlokalizowane w Zielonej Górze. Na stanach magazynowych posiadamy pełną gamę paneli fotowoltaicznych, falowników oraz pozostałych komponentów wymaganych do wykonania instalacji fotowoltaicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Nasza flota samochodowa, to auta wyposażone w kompletną zabudowę warsztatową. Samochody należące do Ferro Wings są także w pełni przystosowane do przewozu komponentów fotowoltaicznych w sposób całkowicie bezpieczny. Dysponujemy również samochodami przystosowanymi do transportu paneli fotowoltaicznych na paletach. 

Panele fotowoltaiczne FerroWings Zielona Góra
Fotowoltaika Lubuskie FerroWings

Pełen profesjonalizm gwarantujący efektywną pracę instalacji fotowoltaicznych!

Nasze instalacje wykonujemy na domach jedno i wielorodzinnych, budynkach gospodarczych oraz w gospodarstwach rolnych. Wykorzystywane przez nas systemy montażowe pozwalają nam na fachową instalację fotowoltaiki na każdym pokryciu dachowym, również na powierzchniach płaskich za pomocą trójkątów PV. Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy certyfikaty dla montaży systemów zgrzewanych i membranowych! Na swoim koncie mamy także wiele instalacji naziemnych. Nasi specjaliści nie tylko przygotują projekt dedykowany do wymagań klienta, ale również doradzą w jaki sposób sfinansować inwestycję w własną elektrownię słoneczną.  Pozwala to naszym klientom na optymalizację wydatków, lepszy zwrot z inwestycji oraz jednocześnie pozytywnie wpływać na środowisko naturalne.

Kompleksowy montaż pomp ciepła

Oferta pomp ciepła w Ferro Wings, to poza kwestią handlową również optymalny dobór urządzenia grzewczego wraz z wymaganym osprzętem, fachowy montaż oraz obsługa posprzedażowa. Dbając o jak najdłuższą bezawaryjną pracę zawsze dokładamy filtry siatkowe przy pompach obiegowych oraz separator magnetyczny aby uniknąć uszkodzeń samej pompy ciepła. Jako jeden z niewiele podmiotów w Polsce wykonujemy również kompleksowe montażowe gruntowych pomp ciepła wraz z wykonaniem odwiertów do głębokości ponad 150 metrów. Posiadamy również uprawnienia F-Gaz, dzięki czemu możemy wykonywać samodzielnie trasy freonowe.

Pompy ciepła od Ferro Wings

Zobacz krótki film z naszych montaży

Dlaczego Ferro Wings to wiodąca firma fotowoltaiczna w województwie lubuskim?

  1. Monokrystaliczne panele o wysokiej efektywności 
  2. Konsultacje, kalkulacja inwestycji oraz projekt bez opłat
  3. Najlepsza relacja konkurencyjnej ceny i wysokiej jakości
  4. Realizacja inwestycji „pod klucz”
  5. Pomoc przy dotacjach oraz finansowaniu zewnętrznym
  6. Do 30 lat gwarancji na produkcję energii z paneli fotowoltaicznych oraz 25 lat gwarancji na konstrukcję paneli 
  7. Do 12 lat gwarancji na falownik oraz możliwość przedłużenia gwarancji
  8. Profesjonalny zespół ekspertów
  9. Falowniki i panele oferowane przez Ferro Wings, są produkowane w Europie
  10. Nasze instalacje wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami, dodatkowo każda instalacja jest sprawdzana przez Audytora Energetycznego

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Peimar z Włoch

Firma Peimar Industries SRL, to włoski producent paneli fotowoltaicznych o kilkudziesięcioletniej tradycji. Produkty firmy Peimar cechuje bardzo wysoka jakość, co przekłada się na 30-letnią gwarancję produktów. Panele fotowoltaiczne włoskiego producenta są bardzo dobrze oceniane na rynku USA oraz w Europie Zachodniej i Australii. Na wspomnianym rynku amerykańskim panele słoneczne marki Peimar należą do ścisłej czołówki najczęściej wybieranych paneli fotowoltaicznych przez klientów.

Jesteśmy dumni, że firma z tak bogatą tradycją oraz dużym uznaniem na bardzo konkurencyjnych i wymagających rynkach, wybrała naszą firmę jako dystrybutora swoich produktów w Polsce Zachodniej. 

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą Peimar możemy naszym klientom zaoferować panele fotowoltaiczne z najwyższej półki w bardzo dobrych cenach. Dostępne są również panele fotowoltaiczne wyprodukowane w technologii Full Black.

Partnerzy Ferro Wings w sektorze komponentów instalacji fotowoltaicznych

Instytucje finansowe współpracujące z Ferro Wings

INFOLINIA: 530 000 102