Fotowoltaika Gorzów Wlkp

Fotowoltaika dla domu i firmy z możliwością instalacji na terenie Gorzowa Wlkp

Instalacje fotowoltaiczne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają na uwadze dobro planety i dbają o szeroką pojętą ekologię. Panele fotowoltaiczne z możliwością instalowania na terenie Gorzowa pozwolą na uzyskanie energii elektrycznej niezbędnej w każdym domu czy firmie. Ten rodzaj energii odnawialnej pozwala wykorzystać jeden z zasobów dostępnych na wyciągnięcie ręki, czyli światła słonecznego. Przekłada się to na realne korzyści, które można wyliczyć dzięki kalkulacji fotowoltaiki.

Zobacz więcej:

Panele fotowoltaiczne na dachu czy na gruncie? Podpowiadamy, które rozwiązania sprawdzą się na terenie Gorzowa

Panele fotowoltaiczne można instalować zarówno na konstrukcji dachowej, jak i na gruncie. Każde z tych rozwiązań możemy zaproponować naszym klientom w Gorzowie. Nasza firma przygotuje projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb, gwarantując tym samym spore zyski pod względem energii elektrycznej.

Farmy fotowoltaiczne – nowoczesne rozwiązania, w które warto inwestować

Nasza firma oferuje możliwość instalacji farm fotowoltaicznych, które zajmują sporą powierzchnię, ale niewątpliwie generują ogromne ilości energii elektrycznej, nadającej się do magazynowania w sieci. Ferro Wings przygotuje konstrukcję pod panele fotowoltaiczne dzięki kafarowaniu, czyli wbijaniu do gruntu elementów konstrukcyjnych, na których opierają się panele fotowoltaiczne. Opcję stworzenia farmy fotowoltaicznej polecamy także mieszkańcom Gorzowa dysponującymi działkami, na których można takową farmę stworzyć.

Najlepsze produkty wykorzystywane podczas instalacji paneli fotowoltaicznych w Gorzowie Wlkp

Na terenie Gorzowa oferujemy możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych marek uznanych na rynku. Zalicza się do nich europejskie firmy produkujące panele fotowoltaiczne Risen oraz panele fotowoltaiczne Peimar. Panele fotowoltaiczne Longi są innowacyjnymi produktami oparte o technikę monokrystaliczną, z kolei panele fotowoltaiczne Q Cells wiodą prym w najbardziej rygorystycznych testach. Tylko najwyższej jakości ogniwa gwarantują sporą wydajność, a co za tym idzie wysoki poziom uzyskania przetworzonego prądu.

Pompy ciepła, które warto instalować wraz z panelami fotowoltaicznymi

W założenia ekologii wpisują się również pompy ciepła wykorzystywane do ogrzewania domu oraz wody. Pompy ciepła, które można instalować w Gorzowie korzystają z wody, powietrza oraz gleby, czyli odnawialnych źródeł energii. Oba rozwiązania, zarówno fotowoltaikę, jak i pompy ciepła można ze sobą łączyć, uzyskując wysoce wydajne źródło energii, czyniąc dom ekologicznym. Ferro Wings proponuje instalację pomp ciepła na obszarze Gorzowa i okolic pochodzących od renomowanych firm. W naszej ofercie prym wiodą pompy ciepła Panasonic czy wysoce wydajne pompy ciepła Vaillant.

Zobacz więcej:

Ferro Wings – firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach OZE

Mieszkańców Gorzowa poszukujących ekologicznych rozwiązań w domach zachęcamy do kontaktu z firmą Ferro Wings. Oferujemy kompleksowe usługi w ramach instalacji paneli fotowoltaicznych, ale także pomp ciepła czy urządzeń grzewczych opartych o działanie podczerwieni. Jesteśmy realizatorami ponad 1000 projektów instalacji fotowoltaicznych, zatem zachęcamy mieszkańców Gorzowa do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod nr. tel.: 576 000 758.

Zobacz więcej:

INFOLINIA: 530 000 102