FAQ

1Czy instalacja fotowoltaiczna się opłaca?
Oczywiście, że tak. Stopa zwrotu z inwestycji to średnio około 10 lat, dzięki dotacjom rządowym ten okres może się skrócić nawet do lat 7!
2Czy produkcja energii elektrycznej z paneli pokryje moje potrzeby?
Każda elektrownia fotowoltaiczna realizowana przez FerroWings, jest projektowana w taki sposób, aby pokryć zapotrzebowanie inwestora na energię elektryczną.
3Co w przypadku, gdy w przyszłości moje zapotrzebowanie na prąd się zwiększy ?
Elektrownia fotowoltaiczna jest zbudowana modułowo. Gdy zajdzie taka potrzeba można zawsze dołożyć wymaganą ilość paneli fotowoltaicznych.
4Jakie dokumenty będą mi potrzebne do zakupu instalacji fotowoltaicznej?
Nasz doradca na spotkaniu przedstawi wszystkie wymagane dokumenty. Natomiast we wszystkich sprawach formalnych wspieramy naszych klientów w taki sposób, aby wszystkie wymagane dokumenty załatwić za klienta.
5Czy mogę liczyć na rozłożenie płatności na raty?
Wraz z bankiem BNP Paribas, FerroWings oferuje preferencyjny kredyt na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z okresem spłaty do 10 lat.
6Czy w okresie zimowym będę musiał pobierać prąd z zakładu energetycznego?
Nie będzie takiej potrzeby. Dzięki zastosowaniu licznika dwukierunkowego, nadwyżka wyprodukowanej energii w okresach o dużym nasłonecznieniu trafi do sieci zakładu energetycznego i będzie można ją spożytkować np. zimą.
7Czym się różnią niebieskie panele od czarnych?
Panele fotowoltaiczne o niebieskim zabarwieniu, to panele polikrystaliczne. W ofercie FerroWings są wyłącznie panele monokrystaliczne (posiadają czarne zabarwienie), które cechuje duża wyższa efektywność i większy uzysk energii elektrycznej.
8Jaka jest gwarancja na panele fotowoltaiczne?
W FerroWings oferujemy panele fotowoltaiczne wyłącznie o wysokiej jakości, dlatego gwarancja na nasze panele to aż 25 lat!
INFOLINIA: 530 000 102