Systemy montażowe Corab

Firma Corab – lider wśród producentów system montażowych dla fotowoltaiki.

Firma Corab to producent i dystrybutor renomowanych produktów z 30-letnim doświadczeniem – głównie w zakresie pracy ze stalą i aluminium. Są to tworzywa niezmiernie ważne w procesie fotowoltaiki, więc dają Corab dużą przewagę nad konkurentami branżowymi. Firma Corab posiada szeroki zakres asortymentowy w kategorii fotowoltaika i stale go poszerza oraz rozwija technologicznie. Corab to doświadczenie, ale i własne badania, nowoczesny park maszynowy, wysoko zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne.

Corab to doskonały duet i współpraca z firmami instalacyjnymi

Corab to nie tylko producent podzespołów fotowoltaicznych to również cała inicjatywa i misja z tym związana. Corab znany jest również z wspomnianych badań rozwojowych, bezcennego know-how w zakresie fotowoltaiki, a także podejmowanych inicjatyw edukacyjnych. Corab prowadzi dla swoich partnerów biznesowych – współpracujących firm instalatorskich – warsztaty i szkolenia. Jego celem jest poszerzanie wiedzy i dobrych praktyk w zakresie szeroko rozumianej fotowoltaiki.

Corab przygotowuje swoich partnerów do państwowych egzaminów o Certyfikat Kwalifikowanego Instalatora Fotowoltaiki, który jest gwarantem profesjonalizmu w działaniach. A na tym firmie Corab najbardziej zależy.

Czym jest tzw. technologia Magnelis stosowana przez Corab w fotowoltaice?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na systemy Corab w budowie instalacji fotowoltaicznych to technologia Magnelis jest ważnym czynnikiem przemawiającym na korzyć wyboru.

Magnelis – oferowany przez Corab w swoich produktach – to innowacyjna powłoka metaliczna, ze specjalnym składem chemicznym, która gwarantuje ochronę nawet w najsurowszych warunkach atmosferycznych. Dzięki Magnelis odporność na korozję elementów instalacji fotowoltaicznych wzrasta diametralnie.

Pozostałe innowacje fotowoltaiki w ramach systemów Corab?

Corab to także m.in. bezklemowy montaż paneli fotowoltaicznych – zwany Corab Slide-in, który skraca czas ich zakładania o co najmniej połowę czasu.  Czynności montażowe w ramach Corab zostały odpowiednio zracjonalizowane, tak aby zyskać realne oszczędności. Corab to np.: montaż paneli i ich uziemienie wykonane w ramach jednej czynności.

INFOLINIA: 530 000 102