Pompa ciepła Panasonic 12 kW

Pompa ciepła Panasonic 12 kW – krótka charakterystyka

Pompa ciepła Panasonic 12 kW to jedna z bardzo dobrych jakościowo ofert w zakresie rozwiązań powietrze – woda dla nowoczesnych i energooszczędnych budynków. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się także idealne w przypadku grzejników wysokotemperaturowych, np.: grzejników żeliwnych, ale nie tylko. Mamy szeroką gamę rozwiązań do wyboru, w tym również ogrzewanie wielkopowierzchniowe, czyli tzw. podłogowe, a także klimakonwektery. Pompa ciepła panasonic 12kW to jeden wspólny układ do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła Panasonic 12 kW pracuje wydajnie w naprawdę skrajnych warunkach temperaturowych na zewnątrz, dostarczając wodę podgrzaną nawet do +65 stopni Celsjusza, przy temperaturze zewnętrznej do -20 stopni Celsjusza. Jest to naprawdę nowatorski i zaawansowany technologicznie system, bardzo ekologiczny, który zapewni odpowiednią temperaturę w domu i wodę użytkową w pożądanej temperaturze za pomocą wysokiej jakości komponentów – w tym znakomitej sprężarki firmy Panasonic. Zobacz również:

Pompa ciepła Panasonic 12 kW – najważniejsze cechy

Pompa ciepła panasonic 12 kW to bardzo atrakcyjna propozycja na rynku o wydajności 9kW do 12kW.  Pozwala na uzyskanie oszczędności w zakresie ogrzewania nawet o 75% niższych kosztów, niż przy tradycyjnych rozwiązaniach. Pompa ciepła panasonic 12kW to wysokiej jakości urządzenie, które zamknięte jest w kompaktowej instalacji, a przykładowy model zawiera:

  1. bezobsługowy zasobnik o pojemności 185 l ze stali nierdzewnej INOX
  2. pompa wody klasy A o zmiennej prędkości obrotowej
  3. filtr magnetyczny z zaworami odcinającymi
  4. naczynie wzbiorcze
  5. przepływomierz wirowy
  6. grzałka rezerwowa
  7. zawór bezpieczeństwa
  8. zawory odpowietrzające
  9. zintegrowany zawór trzydrogowy

Zobacz również:

Jakie zalety płyną z zastosowania pompy ciepła Panasonic 12 kW?

Pompa ciepła panasonic 12kW to przede wszystkim obniżenie kosztów ogrzewania, w sposób bardzo zauważalny – o czym wspomnieliśmy powyżej. To także niskie koszty eksploatacji  oraz niewielka przestrzeń potrzebna na instalację samego urządzenia. Pompa ciepła panasonic 12kW gwarantuje krótki czas montażu i późniejsze intuicyjne sterowanie właściwościami pompy ciepła.  Jest to wyjątkowo inteligentny system sterowania zdalnego. Pompa panasonic 12kW to komfortowe rozwiązanie do sterowania funkcjami ogrzewania i CWU, a także pomocny monitoring zużycia energii. Zarządzanie może odbywać się za pomocą WiFi albo sieć LAN.  Możemy zdalnie zarządzać lub zezwolić firmom serwisowym na dostęp i monitorowanie systemu pompy ciepła. Zobacz również:

INFOLINIA: 530 000 102