Pompy ciepła Euros Energy

Polskie pompy ciepła Euros Energy od Ferro Wings

W Ferro Wings po dokładnym przeanalizowaniu potencjału i jakości linii technologicznych poszczególnych marek zdecydowaliśmy się na umieszczenie w naszej ofercie produktów firmy Euros Energy. Nowoczesny park maszynowy, własny dział badań i rozwoju oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska ożarowskiej firmy to gwarancja produktów o najwyżej jakości. Euros Energy charakteryzuje permanentny dynamiczny rozwój technologiczny, co owocuje powstawaniem nowatorskich ekologicznych i ekonomicznych urządzeń grzewczych. Powietrzne pompy ciepła Euros Energy są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw prywatnych. 

Dostępne rodzaje powietrznych pomp ciepła Euros Energy

Bogaty zakres mocowy pomp ciepła typu powietrze/woda dostępny w Ferro Wings gwarantuje optymalny dobór urządzenia grzewczego do danego budynku. Posiadamy rozwiązania zarówno dla budynków wykonanych w technologii tradycyjnej, jak i drewnianej szkieletowej. Podstawowy zakres mocy produktów Euros Energy ATMO oraz HYDRO to od 7,5 kW do 18,5 kW, zarówno z funkcją grzania, jak i grzania i chłodzenia. Dostępne są zarówno pompy ciepła typu monoblock, spit jak i typu All-in-one. Poza wysokimi parametrami grzewczymi i użytkowymi pompy Euros Energy cechuje również nowoczesny design oraz bardzo intuicyjna aplikacja dla użytkowników końcowych. Pompy ciepła posiadają również funkcję SMART, tzn. że uczą się budynku i jego specyfiki termincznej.

Pompa ciepła Euros Energy ATMO

Euros Energy ATMO to powietrzna pompa ciepła inwerterowa przeznaczona dla domów jednorodzinnych lub małych i średnich obiektów usługowo handlowych. Oferowane urządzenia posiadają moc od 7,5 kW do 18,5 kW.

Pompy ciepła Euros Energy cechuje bardzo wysoka sprawność, małe gabaryty, cicha i bezpieczna praca oraz elastyczny system sterowania. Wszystko to przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne urządzenia. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą bardzo intuicyjnego panelu dotykowego.

Poniżej krótka specyfikacja modelów ATMO powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda:

 • Moc urządzenia od 7,5kW do 18,5kW
 • Sprawność grzewcza COP 5
 • Funkcja grzania, chłodzenia oraz grzania CWU
 • Sprawność chłodzenia EER 7,9
 • Klasa energetyczna A+++
 • Głośność 42dB
Pompa ciepła Euros Energy od Ferro Wings

Pompa ciepła Euros Energy Hydro

Pompa ciepła Euros Energy Hydro od Ferro Wings

Kompaktowa szafa hydrauliczna przeznaczona do powietrznych pomp ciepła o mocy grzewczej od 7 do 11 kW.  Sprawdzi się idealnie w małych obiektach np. domach jednorodzinnych lub budynkach biurowych. Szybki i łatwy montaż, wielofunkcyjność, niewielkie rozmiary i dotykowy panel sterowania  to główne zalety EUROS HYDRO 200. Podłączenie do internetu wydłuża gwarnację do 5 lat, umożliwia korzystanie z aplikacji na smartfonie i znacznie przyśpiesza działania serwisowe.

Poniżej krótka specyfikacja modelów HYDRO powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda:

 • Moc urządzenia od 7kW do 11kW
 • Sprawność grzewcza COP 5
 • Funkcja grzania, chłodzenia oraz grzania CWU
 • Sprawność chłodzenia EER 7,9
 • Klasa energetyczna A+++
 • Głośność 42dB

Monitoring pracy pompy ciepła i funkcja SMART

Aplikacja mobilna EUROS MOBILE umożliwia komfortowe sterowanie wewnątrz domowej sieci WLAN wszystkich obiegów grzewczych w instalacji grzewczej. Zmianę trybów pracy AUTO, TIME, AWAY. Szybki dostęp do najważniejszych nastaw. Tygodniowe programowanie czasowe głównych parametrów urządzenia, temperatury, powietrza i ciepłej wody. Oryginalny interface graficzny i dźwiękowy ułatwiający przeglądanie nastaw czasowych. Identyfikacja stanów alarmowych urządzenia na pulpicie głównym. Aplikacja wyświetla również dane dotyczące eksploatacji i zużycia. System telemetryczny jest zaawansowanym narzędziem pozwalającym na akwizycje danych z układów grzewczo – chłodniczych. Obszerna baza danych umożliwia analizę zmienności poszczególnych parametrów pracy urządzeń oraz warunków w pomieszczeniach w celu optymalizacji funkcjonowania danej instalacji.

INFOLINIA: 530 000 102