Oferta dla instalatorów

Jeśli jesteś instalatorem i poszukujesz paneli fotowoltaicznych, falowników lub naziemnych konstrukcji montażowych, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy dystrybutorem starannie wyselekcjonowanych komponentów fotowoltaicznych o wysokiej jakości. Dodatkowo oferowane przez nas panele fotowoltaiczne oraz falowniki są produkowane w Europie i mają europejskie gwarancje. Naszym kontrahentom zapewniamy dogodne warunki handlowe. Możemy również zlecić transport na miejsce instalacji. 

Oferta paneli fotowoltaicznych dla instalatorów

Posiadamy bardzo szeroką ofertę paneli fotowoltaicznych zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i dla gospodarstw domowych. Do wyboru są panele monokrystaliczne z mocą od 345 Wp do 450 Wp. Oferowane panele fotowoltaiczne są wyprodukowane w technologii PERC, do wyboru są również panele z czarnymi ramami, w technologii Full Black,  jak i panele wykonane w technologii Half Cut. Na specjalne życzenie klienta możemy zamówić także panele fotowoltaiczne z technologią BIFACIAL. Dysponujemy panelami, które są produkowane we Włoszech, Polsce oraz na Litwie. Przekłada się to na gwarancję uzysku energii do 30 lat, a konstrukcji panelu do 20 lat. Tak długie gwarancje to efekt zastosowania wysokiej jakości ram, odpowiedniej grubości szkła oraz wymagających testów jakościowych, jakim są poddawane panele.

Panele fotowoltaiczne Zielona Góra

Oferta falowników dla instalatorów

Falowniki lubuskie

Oferowane przez nas falowniki, to produkty sprawdzone o wysokiej efektywności oraz niezawodne. Dodatkowo posiadają polski interfejs oraz dedykowaną aplikację do monitoringu, co w znaczący sposób ułatwia codzienne użytkowanie inwertera przez klienta końcowego. Sprawność, którą osiągają falowniki to 98,3%. Wysoką jakość potwierdza również praca z pełną mocą falownika nawet przy temperaturze otoczenia 50 stopni Celsjusza. Gwarancja na falowniki to 10 lat. 

Oferta naziemnych konstrukcji montażowych dla instalatorów

Oferowane przez nas naziemne konstrukcje fotowoltaiczne, to najwyższa jakość poświadczona aż 25 letnią gwarancją na elementy konstrukcji. Dodatkowo elementy są pokryte powłoką Magnelis, co przedłuża żywotność całej konstrukcji. Dostępne konstrukcje cechuje również łatwość i intuicyjność montażu. Zamówione kompletne konstrukcje wysyłamy bezpośrednio na adres montażu u klienta końcowego. W ofercie mamy także dostępne konstrukcje dla paneli bifacjanych oraz dedykowane Carporty.

Transport paneli fotowoltaicznych

W naszej ofercie dla instalatorów znajduje się również profesjonalnych transport paneli fotowoltaicznych. Dysponujemy specjalnie przygotowanym pod takie zlecenia samochodem dostawczym, który jest wyposażony w windę. Wysyłka paneli fotowoltaicznych odbywa się z naszego Centrum Logistyczno-Magazynowego zlokalizowanego w Zielonej Górze.

Wysyłane przez nas panele fotowoltaiczne są transportowane na paletach, zgodnie z wytycznymi producentów, zabezpieczane kartonami oraz folią stretch. Wszystko po to, aby uniknąć mikrouszkodzeń ogniw fotowoltaicznych podczas transportu paneli do miejsca docelowego. 

Na życzenie kontrahenta istnieje możliwość również transportu większej ilości falowników, lub falowników większych rozmiarów przeznaczonych na instalacje fotowoltaiczne powyżej 20 kW.

Transport paneli fotowoltaicznych lubuskie
INFOLINIA: 530 000 102