Ferro Wings w liczbach

Ilość instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez Ferro Wings

1189 sztuk

Liczba zamontowanych instalacji w kWp przez Ferro Wings

6532 kWp

Liczba zamontowanych pomp ciepła gruntowych i powietrznych przez Ferro Wings

91 sztuk

Własne ekipy montażowe dla fotowoltaiki i systemów ogrzewania

Montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokim poziomie jest możliwy, wyłącznie dzięki w pełni przeszkolonym i wyposażonym w odpowiednie narzędzia ekipom. Dodatkowo nasi instalatorzy posiadają aktualne uprawnienia z zakresu dozoru i ekspolatacji instalacji OZE do 1 kV wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. W naszym zespole są również osoby z uprawnieniami inspektora ppoż, dzięki czemu możemy przygotowywać kompletną dokumentację do odbioru instalacji fotowoltaicznych przez Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej.

10 ekip montażowych na terenie zachodniej Polski

Liczba ekip montażowych Ferro Wings i obszar ich działania na terenie Polski zachodniej:

  • Województwo Lubuskie – 6 ekip montażowych; obsługa również powiatu głogowskiego, legnickiego lubińskiego i polkowickiego
  • Województwo Zachodniopomorskie – 2 ekipy montażowe
  • Województwo Wielkopolskie – 2 ekipy montażowe

     

W skład każdej ekipy montażowej wchodzi jeden elektryk z uprawnieniami oraz dwóch monterów ze specjalizacją dekarską.  W Zielonej Górze, przy ulicy Sulechowskiej posiadamy nasze Centrum Logistyczne skąd wyjeżdżają do klientów panele fotowoltaiczne, falowniki a ekipy montażowe na bieżąco zaopatrują się w niezbędny osprzęt elektryczny.

Odwierty dla gruntowych pomp ciepła

Odwierty dla gruntowych pomp ciepła od Ferro Wings

W ramach kompleksowej usługi montażu gruntowych pomp ciepła posiadamy również dedykowany i wyszkolony zespół do wykonywania pionowych odwiertów głębinowych. Odwierty są wykonywane do głębokości 150 metrów. Dodatkowo są przeprowadzane wszystkie niezbędne prace ziemne wraz z osadzeniem studni. Usługi transportowe również również są po stronie Ferro Wings, tak aby każda inwestycja była wykonywana „Pod klucz”. Decydując się na współpracę z Ferro Wings klienci mają pewność, że cały proces zostanie przeprowadzone w pełno profesjonalnie z zachowaniem wszelkich obowiązującym norm budowlanych i zasad bezpieczeństwa.

Każda instalacja fotowoltaiczna jest sprawdzana za pomocą wysokiej jakości mierników Metrel oraz jest sporządzana kompletna dokumentacja zdawczo-pomiarowa. Następnie odebrana instalacja jest wpinana do naszej platformy monitoringu pracy fotowoltaiki.

Farmy fotowoltaiczne w działalności Ferro Wings

Poza wykonawstwem farm fotowoltaicznych dla kontrahentów, rozpoczęliśmy również własne projekty z zakresu farm fotowoltaicznych. Obecnie jesteśmy w zaawansowanym stadium aż dziewięciu farm PV, których realizacja jest zaplanowana na rok 2022. 

Posiadamy pełen potencjał, aby wybudować farmę fotowoltaiczną od fazy dokumentacji i projektów poprzez konstrukcję, kafarownie montaż paneli fotowoltaicznych falowników, osprzętu aż po odbiór całej instalacji.

INFOLINIA: 530 000 102